Kvartalo vieta

Atraskite Sakiškes

„Voverių giraitės“ kvartalas priklauso Bezdonių sen. apie kurią istorijoje užsiminta dar 1415 metais, kai Vladislovas Jogaila medžiojo Bezdonių miškuose. Tuo metu ypač populiaru buvo medžioti dižiuosius stumbrus. Dar ir dabar šiose vietose abstu įvairiausių rūšių gyvūnų, kurie ir jums, gyvenant čia, palaikys draugiją.

1862 metais nutiesus geležinkelį pradėjo kurtis šalimais gyvenvietės, viena iš jų buvo – Sakiškės. Ši gyvenvietė išsiskyrė savo ypatinga gamta, kuri lig šiol yra retai gyvenama ir ypač saugoma.

Žemelapis

Kaimynystėje gyvenantys gyvūnai

 • Kilnusis erelis
  (Aquila chrysaetos)
 • Miškinė kiaunė
  (Martes Martes)
 • Pievinė lingė
  (Circus pygargus)
 • Pilkasis kiškis
  (Lepus europaeus)
 • Šoklioji stirna
  (Capreolus)
 • Taurusis elnias
  (Cervus elaphus)

Sakiškės, tai miestelis 5 km į petvakarius nuo Nemenčinės ir 3 km į šiaurę nuo Antavilių, o jei tiksliau, tai apie 14 km nuo Antakalnio žiedo. Sakiškės jau kuris laikas yra vienas geidžiamiausių rajonų Nemenčinės miškų link. Netgi neretai vadinamas prestižiniu. Ir kodėl? Nes čia nuostabi gamta, neįtikėtina ramybė, čia vis dar yra daugiau miškų ir gamtos nei asfalto ir namų, čia naujos besikuriančios jaunų žmonių bendruomenės bei žinomų žmonių šeimos jau spėjusios giliai suleisti savo giminės šaknis.

Yra begalė kitų privalumų, tai puikus susisiekimas su miesto centru, kelio rekonstrukcija, kuri dar labiau patobulins ir pagerins eismo kokybę ir žinoma dar kartą pasikartosime, čia toks švarus ir grynas oras, jog norisi kvėpuoti dažniau nei ištiesų žmogui reikia.

Susidomėjote?

Parašykite mums!

Ačiū!

Netrukus su Jumis susisieks mūsų konsultantas.

Iškilo klausimų?

Jums patarsime!

Karina Paulauskaitė
Pardavimų atstovė Karina Paulauskaitė karina@voveriugiraite.lt +370 611 78376