Aktuali informacija

Apie voverių giraitę

Parduodami individualūs namai uždaroje, privačioje gyvenvietėje, kurią iš trijų pusių juosia brandus pušynas. Gyvenvietę sudaro 24 namai, kurie turi tris skirtingus projektavimo tipus. Turite galimybę rinktis Jums tinkamiausią variantą! Namų plotai svyruoja nuo 125 iki 128.42 kv.m, sklypų plotai 7.5 – 7.92 arai. Visi namai turi tris miegamuosius kambarius, du sanitarinius mazgus, garažą vienam automobiliui. Gyvenamosios erdvės išsidėsčiusios per du aukštus.

Privalumai

 • Vaikų žaidimų parkas
  Vaikų žaidimų parkas. Šalimais esančiame miške įrengta vaikų žaidimų aikštelė ir poilsio parkas tėvams. Tai puiki galimybė atitraukti mažuosius nuo šiuolaikinių technologijų ir mėgautis gamtos teikiamomis pramogomis.
 • Komfortas
  Komfortas. Važiuodami namo niekada nepapulsite į varginančias automobilių spūstis, anaiptol pro savo automobilio langus galėsite gėrėtis aukštaūgėmės Nemenčinės pl. pušimis ir kvėpuoti grynu oru! Visos didelės gatvės, automobiliai ir dideli srautai žmonių, tai dalykai, kurių išvengsite gyvendami čia.
 • 24 namų kvartalas
  24 namų kvartalas. Tai uždaras kvartalas, kuriame yra trijų skirtingų tipų individualūs gyvenamieji namai, turėsite galimybę rinktis. Nedidelė ir jauki kaimynystė padės Jums greitai pasijusti šios šeimos dalimi.
 • Saugumas
  Saugumas. Projekto teritorija aptverta tvora, įrengtas gatvių apšvietimas, automatiniai įvažiavimo vartai. Drąsiai galėsite palikti vaikus žaisti vienus kieme, nakčiai nerakinti namų durų ir mėgautis čia pat teikiamomis kvartalo pramogomis: važinėtis dviračiais po apylinkes ar tiesiog išeiti vakare pasivaikščioti ir nieko netrukdomi paklausyti pušyno istorijų.
 • Gamta
  Gamta. Kvartalą iš abiejų pusių supa brandus Nemenčinės miškas, kuriame auga įvairūs augalai vakarinei arbatai, žemuogės ir mėlynės trintam desertui ar pietūs su grybų padažu. Čia pat galite sutikti stirną ar mažą voverytę bei palydėti akimis greitai nuskuodžiantį kiškį. Gyvūnų draugiją džiugins kasdien, pušyno ošimas atneš ramybę į Jūsų namus, o nuostabūs kvapai kasdien kutens nosį.
 • A+ klasė
  A+ klasė. Aukšta statybų kokybė bei laiko patikrinta statytojo reputacija užtikrins Jums namų ilgaamžiškumą ir panaikins visus „galvos skausmus“ dėl didelių namo išlaikymo sąnaudų ar nuolatinio investavimo į gyvenimo kokybę.

Susidomėjote?

Parašykite mums!

Ačiū!

Netrukus su Jumis susisieks mūsų konsultantas.

Iškilo klausimų?

Jums patarsime!

Karina Paulauskaitė
Pardavimų atstovė Karina Paulauskaitė karina@voveriugiraite.lt +370 611 78376